aiddaAid for Designers & Architects

O aidda

Vítejte v největší databázi originálních značek a ikonických evropských brandů nábytkářského designu a svítidel s více než 800 dodavateli a tisícovkami produktů. Katalog přináší jedinečný výběr především architektům a návrhářům interiérů, kteří hledají ty nejlepší produkty pro své klienty.

Milujeme design

Všechno to začalo naší vášní pro skvělý interiérový design a stylový nábytek. Hledali jsme místo, kde by se mohli inspirovat všichni designéři a interiéroví architekti a byli schopni vybírat designové produkty online, stahovat 3D modely a tyto produkty snadno zakoupit.

Nenašli jsme jej, tak jsme jej vytvořili.

Svět plný nábytku a svítidel

Navrhnout a zařídit vyladěný interiér nebylo nikdy snazší. U každého produktu najdete všechny potřebné informace, 3D modely i technickou dokumentaci, abyste ho mohli ihned začlenit do svého návrhu. Tisíce produktů můžete snadno prohlížet a online objednávat. Díky naší široké nabídce a nadstandardním službám pro registrované zákazníky ušetříte čas. A Vy se můžete tak můžete plně věnovat pouze kreativnímu zpracování pro Vašeho klienta.

Jak Vám aidda usnadní život?


3D modely produktů

Ke všem produktům, které na aidda.cz najdete, jsou ZDARMA k dispozici 3D modely. Pokud 3D model u produktu nenajdete přímo online, kontaktujte nás přes formulář, obratem jej zašleme. Všechny modely máme uložené u nás na serverech v kanceláři.


Obrovský výběr

Na aidda.cz najdete zboží více než 800 výrobců nábytku, každý den přidáváme další značky. Pokud na aidda.cz nenajdete svou oblíbenou značku, kontaktujte nás, rádi ji do nabídky přidáme.


Servis a reklamace

Na základě poptaného zboží s Vaším klientem dokončíme objednávku, zboží objednáme, dopravíme na místo určení a vyřešíme i případné reklamace.


Věrnostní program

Pro profesionální uživatele (architekty a bytové designery) nabízíme velkorysý věrnostní program. Více informací najdete po přihlášení do svého účtu poté, co bude Vaše registrace schválena naším pracovníkem. Po schválení Vám přijde e-mailem potvrzení o schválení.

Tým aidda.cz

Děkujeme za registraci pro profesionály.

Nyní už můžete využívat všech služeb, které Vám aidda.cz nabízí.

V rámci Vaší osobní stránky si můžete vytvářet jednotlivé projekty a výběr produktů sdílet s klienty. Naopak klienti se mohou registrovat jako běžní zákazníci a s Vámi sdílet svůj výběr nábytku.

Po odsouhlasení výběru s klientem nám poptávku pošlete, my klienta budeme kontaktovat, na základě poptaného zboží s Vaším klientem dokončíme objednávku, zboží objednáme, dopravíme na místo určení a vyřešíme i případné reklamace. Vám následně pošleme provizi.


Věrnostní program

Pro profesionální uživatele (architekty a bytové designery) nabízíme velkorysý bonusový systém. Z každé zakázky realizované přes aidda.cz získáte provizi 7 %, další navýšení provizí je podle objemu objednávek.

Tým aidda.cz