aiddaAid for Designers & Architects

Bonusový Program

Odměňujeme Vás za věrnost

Za dokončené objednávky získáváte bonusové body, které můžete vyměnit za odměny od nás.

Bonusový systém je určen pro všechny profesionály - interiérové designery, architekty i ostatní specialisty. Body jsou připisovány po úspěšném dokončení objednávky a dodání zboží. Body jsou Vám připsány i pokud Vaši poptávku dokončí někdo jiný - třeba Váš klient, nemusíte tak mít strach přenechat starost o zpracování objednávky, přepravu a dodání zboží na nás.

Jak Váš bonus vyberete?

Stačí jen:

  • Vystavit fakturu na Vámi zvolenou částku. Připomínáme, že minimální limit pro výběr je 3000 Kč a maximální možná odměna je Kč.
    • Fakturační údaje: TEMPUS LIVING s.r.o., Holečkova 789/49, Praha - Smíchov, 150 00, IČ: 01812157, DIČ: CZ01812157
  • Zaslat nám vystavenou fakturu na info@aidda.cz s předmětem Výběr odměny.

V případě, že Váš bonus chcete využít pro objednávku některého produktu na aidda.cz, prosim, kontaktujte nás na info@aidda.cz.

Jak Vám aidda usnadní život?


3D modely produktů

Ke všem produktům, které na aidda.cz najdete, jsou ZDARMA k dispozici 3D modely. Pokud 3D model u produktu nenajdete přímo online, kontaktujte nás přes formulář, obratem jej zašleme. Všechny modely máme uložené u nás na serverech v kanceláři.


Obrovský výběr

Na aidda.cz najdete zboží více než 800 výrobců nábytku, každý den přidáváme další značky. Pokud na aidda.cz nenajdete svou oblíbenou značku, kontaktujte nás, rádi ji do nabídky přidáme.


Servis a reklamace

Na základě poptaného zboží s Vaším klientem dokončíme objednávku, zboží objednáme, dopravíme na místo určení a vyřešíme i případné reklamace.


Věrnostní program

Pro profesionální uživatele (architekty a bytové designery) nabízíme velkorysý věrnostní program. Více informací najdete po přihlášení do svého účtu poté, co bude Vaše registrace schválena naším pracovníkem. Po schválení Vám přijde e-mailem potvrzení o schválení.

Tým aidda.cz

Děkujeme za registraci pro profesionály.

Nyní už můžete využívat všech služeb, které Vám aidda.cz nabízí.

V rámci Vaší osobní stránky si můžete vytvářet jednotlivé projekty a výběr produktů sdílet s klienty. Naopak klienti se mohou registrovat jako běžní zákazníci a s Vámi sdílet svůj výběr nábytku.

Po odsouhlasení výběru s klientem nám poptávku pošlete, my klienta budeme kontaktovat, na základě poptaného zboží s Vaším klientem dokončíme objednávku, zboží objednáme, dopravíme na místo určení a vyřešíme i případné reklamace. Vám následně pošleme provizi.


Věrnostní program

Pro profesionální uživatele (architekty a bytové designery) nabízíme velkorysý bonusový systém. Z každé zakázky realizované přes aidda.cz získáte provizi 7 %, další navýšení provizí je podle objemu objednávek.

Tým aidda.cz